(+90) 212 356 55 55
info@cemina.com.tr
Go to the site in English
Buradasınız: AnaSayfa  /  Ürünler  /  ABS Alçı  /  Oxicoat Ekolojik Sıva Alçısı
Ürünler
Oxicoat Ekolojik Sıva Alçısı
Oxicoat Ekolojik Sıva Alçısı

Oxicoat Ekolojik Sıva Alçısı

Geleceğin iç mekan sıvası ABS Oxicoat…

Dünyada ve Türkiye’de ilk kez bir iç mekan sıvası, içerdiği özel elementlerle mekanları ele geçiren yemek, sigara, tuvalet, boya, ilaç kokusu gibi kötü kokuları yok ediyor. Ayrıca küf, rutubet ve bakteri oluşumuna engel oluyor. Üstelik tüm bunları, maliyetleri yükseltmeden yapıyor.

ABS Oxicoat Ekolojik Sıva, tamamen doğal malzemelerin karışımıyla üretildiği için doğal, sağlıklı ve çevrecidir. Mimariye çok geniş imkanlar tanıyan, dekoratif ve işlevsel bir iç mekan sıvasıdır. Doğru şekilde ve uygun kalınlıkta uygulandığında, yüzyıllarca bozulmadan kalabilir.

 

 

 

Uygulama

Tuğla, beton, brüt beton, gaz beton, bims blok, alçı levha vb. malzemelerden yatay ve düşey doğrultuda yapılmış, taşıyıcı veya bölme özelliği olan tüm elemanlara uygulanabilir. Ahşap veya metale gerekli tedbirler alınmadan uygulama yapılamaz. Yapışma (aderans) yüzeyin durumu açısından çok önemlidir. Bu nedenle yüzey mutlaka kontrol edilmelidir. Kaba pislikler, küflenmeler, çok düzgün yüzeyler, yağlanmış yüzeyler, emiciliği her noktada aynı olmayan yüzeyler, donmuş yüzeyler, değişik türden yüzey malzemelerinin olması, yapının neminin çok yüksek olması, pürüzün fazla olması gibi durumlar, yüzeyin elverişli olmamasına örnek olarak sayılabilir. Bu gibi durumlarda inşaat sahipleri veya teknik sorumluları ikaz edilmeli, gerekli tedbirler alınmalıdır.

ABS Oxicoat EkolojikSıva Alçısı yapılacak yüzeyde çalışmaya başlamadan önce, basit kontrol ve deneylerin yapılması, yapılan işin kalitesini artırmak için gereklidir.

oxicoat-brosur-web (1).pdf
Diğer İçerikler
ABS Seramik Kalıbı Alçısı
ABS Süper Kiremit Kalıbı Alçısı
Oxicoat Ekolojik Sıva Alçısı
Oxicoat Ekolojik İnce Perdah Alçısı
Oxicoat Ekolojik Makine Sıva Alçısı
ABS EXtreme
ABS Alçı Plaka Derz Dolgu Alçısı
ABS Alçı Plaka Yapıştırıcı Alçısı
ABS İnşaat Alçısı
ABS Kartonpiyer Alçısı
ABS Saten Perdah Alçısı
M95 Makina Sıva Alçısı
ABS Sıva Alçısı
ABS Ateşe Dayanıklı Alçı Plaka
ABS Suya Dayanıklı Alçı Plaka
ABS Alçı Plaka
Ortaklar Cad. Aksu Apt. No:4/10 Mecidiyeköy - Şişli - İstanbul
0212 356 55 55
0212 356 55 56
info@cemina.com.tr
Go to the site in English
www.cemina.com.tr © 2015 Tasarım & Yazılım : İns WEB